Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Psy zagryzły mężczyznę

Zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci usłyszy właściciel trzech psów. W pobliżu jego posesji odnalezione zostały pogryzione zwłoki 54-letniego mężczyzny. W sobotę rano policjanci z Łomży zostali powiadomieni o tym, że na drodze przy jednej z posesji w miejscowości Dobrylas koło Zbójnej odnalezione zostały zwłoki 54-letniego mieszkańca tej miejscowości. Ofiara miała na ciele liczne rany szarpane.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że przypuszczalną przyczyną śmierci był wstrząs związany z pogryzieniem i znacznym ubytkiem krwi. Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynikało, że 3 psy trzymane na pobliskiej posesji najprawdopodobniej mogły w nocy samowolnie wydostać się z przeznaczonego dla nich kojca. Czworonogi trafiły do powiatowego lekarza weterynarii w Łomży, gdzie zostaną poddane niezbędnym badaniom. Zatrzymany został również 50-letni właściciel czworonogów, któremu dzisiaj zostaną przedstawione zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym, za nieumyślne spowodowanie śmierci człowieka grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę