Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Golf wbił się w drzewo...

Cztery osoby zostały ranne w wypadku jaki po godzinie 14.wydarzył się w okolicach wsi Wiktorzyn na drodze pomiędzy Łomża a Wizną. Jadący od strony Wizny volkswagen golf uderzył w przydrożne drzewo. Uderzenie było tak silne, że drzewo „wbiło się” na około 70 cm w przód samochodu, a reflektor samochodu „wyleciał” na odległość kilku metrów...

Ranni to mężczyzna i trzy kobiety, które podróżowały golfem. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala w Łomży. Ich stan jest bardzo ciężki.  
Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. Na jezdni drogi nie widać śladów hamowania...   
Ranni to najprawdopodobniej studenci, którzy wracali z uczelni w Białymstoku do domu. W samochodzie na łomżyńskich numerach rejestracyjnych znajdowały się indeksy i notatki z wykładów....
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę