Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Patriotyzm, a co to jest takiego...

Bitwa pod Wizną w której polskie wojska przez trzy dni powstrzymywały 60-krotnie silniejsze i o wiele lepiej uzbrojone wojska hitlerowskie jest tematem piosenki którą nagrała szwedzka grupa Sabaton. Teledysk do utworu ilustrowany jest zdjęciami z filmu Westerplatte i 300 został zamieszczony na popularnym serwisie YouTube.Piosenka „40 - 1”  z najnowszego albumu grupy „The Art of War” robi niesamowite wrażenie....

zobacz: www.sabaton.net - strona zespołu Sabaton

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę