Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drzewna już państwowa

Prezydent Łomży podpisał akt notarialny dokonując zamiany należącego do samorządu budynku Zespołu Szkół Drzewnych przy Alei Legionów na 42 działki stanowiące własność Skarbu Państwa. Teraz działki o łącznej powierzchni ponad 30 hektarów są samorządowe, a budynek należy do państwa. Zgodnie z założeniami miała go przejąć Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży, tyle tylko, że w budynku w dalszym ciągu są uczniowie Drzewnej, a OKE chce budynku pustego.

Podpisanie przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego aktu notarialnego wymiany budynku Drzewnej za działki potwierdza Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. Nie wiadomo jednak kiedy budynek miałaby przejąć Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łomży, która planuje go wyremontować pod własną siedzibę. Pieniądze na remont budynku – około 1,2 mln złotych - zostały zagwarantowane w tegorocznym budżecie państwa i w tym roku powinny zostać wydane. Niestety aby remont mógł się rozpocząć z budynku musi wcześniej wyprowadzić się szkoła. Samorządowe władze obiecały, że pod potrzeby Drzewnej zostanie wybudowany nowy budynek dydaktyczny przy ul. Sikorskiego, ale póki co nie ma nawet koncepcji tej inwestycji.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę