Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Zakaz wstępu do lasów

Główne zdjęcie
po pożarze lasu pod Poniatem 2008-06-10

Na razie tylko w jednym nadleśnictwie, ale najprawdopodobniej będzie też w innych. Nadleśnictwo Łomża wprowadziło dziś zakaz wstępu do lasów na tym terenie. Wilgotność ściółki miejscami ma tam tylko 5 procent, czyli porównywalnie do siana. To przez utrzymującą się od dłuższego czasu suszę i brak opadów.

A tych wystarczających do poprawy sytuacji na razie synoptycy nie przewidują. Jak mówią - deszcz przelotny może pojawić się z piątku na sobotę, ale najprawdopodobniej nie będzie wystarczający.
Leśnicy apelują o respektowanie zakazu wstępu do lasów w Nadleśnictwie Łomża oraz o ostrożność w innych lasach.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę