Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Korytkowska biegnie do Rostocku

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska

Bardzo dobrze zaprezentowała się Justyna Korytkowska podczas rozegranego w środę w Płocku mitingu Grand Prix Polski 2008 – Lekkoatletyczny Puchar Polski. Zawodniczka „Prefbet Śniadowo” – Pepees Łomża wygrała bieg na 3000 merów z przeszkodami. Justyna jest coraz bliżej kwalifikacji na młodzieżowy międzypaństwowy mecz lekkoatletyczny Polska – Niemcy, który pod koniec czerwca zostanie rozegrany w Rostocku.

Zawodniczka z Łomży dystans 3 km z przeszkodami pokonała w 10 minut 32 sekundy i 29  setnych. To nieco – o 0,92 set. wolniej od jej rekordu życiowego ustanowionego niespełna dwa tygodnie wcześniej. Trener biegaczki Andrzej Korytkowski wierzy, że stać ją na więcej choć już w tej chwili rekord życiowy Justyny jest najlepszym tegorocznym osiągnięciem na tym dystansie w kraju. Sama zawodniczka także jest przekonana, że może biegać jeszcze szybciej.
- Byłam w stanie w tym biegu uzyskać rekord życiowy, ale bardzo wietrzna pogoda i wolniejsze tempo w środkowej części dystansu w tym przeszkodziły – mówi Justyna Korytkowska i dodaje, że ma nadzieję, że jej ostatnie dwa dobre biegi wystarczą, aby znaleźć się w reprezentacji kraju i wystartować w 28 czerwca w Rostocku.

Podczas środowych zawodów w Płocku wystartowało jeszcze dwóch zawodników łomżyńskiego klubu. W biegu na 200m mężczyzn Krzysztof Baczewski zajął miejsce 4 a jego wynik 22,66 to nowy rekord życiowy, natomiast Danielowi Chylińskiemu w biegu na 400m do osiągnięcia swojego rekordu życiowego zabrakło zaledwie 0,07 sekundy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę