Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„Różane ogrody” to najlepszy biznesplan

Projekt „Różane ogrody” wygrał konkurs na najlepszy biznesplan zorganizowany przez Instytut Przedsiębiorczości Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. W nagrodę jego autorka Anna Sobotka z Zespołu Szkół Zawodowych w Piszu otrzymała laptopa. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło podczas uroczystego otwarcia Krajowej Konferencji Naukowej „Małe i średnie przedsiębiorstwa jako czynnik rozwoju lokalnego”, która dziś i jutro odbywa się w Nowogrodzie.

Projekt „Różane ogrody”dotyczył założenia firmy usługowej działającej w obszarze projektowania, zakładania i utrzymania ogrodów. W konkursie zorganizowanym przez łomżyńską PWSIiP w Łomży uczestnicy mogli składać prace konkursowe indywidualnie bądź zespołowo, w grupach nie większych niż cztery osoby. Kapituła Konkursu oceniała osiem zgłoszonych biznesplanów.
II nagrodę w wysokości 600 złotych zdobyła Joanna Dąbrowska z miejscowości Jazy w gminie Płaska, za projekt „Torebkoeko S.C.”, a III nagrodę i 300zł. dwie autorki Patrycja Wiska i Anna Szczudełek z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży  za biznesplan „PHU Eko-Paker”. Oba projekty dotyczyły uruchomienia produkcji opakowań ekologicznych, w tym szczególnie papierowych toreb do pakowania zakupów w sklepach.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę