Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pożar na Polowej

Dwie osoby trafiły do szpitala po porannym pożarze w jednym z mieszkań przy ul. Polowej w Łomży. To lokatorzy mieszkania, u których stwierdzono lekkie przytrucie dymem.

Pożar zauważono około godziny 6.00. Na miejscu zjawiły się dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, policja i pogotowie. Strażacy bardzo szybko uporali się z ogniem, który objął cześć wyposażenia mieszkania. Na razie nie wiadomo c było przyczyna pożaru. Straty strażacy szacują na ok. 20 tys zł.
To nie jedyny pożar, z którym w ostatnich godzinach musieli walczyć łomżyńscy strażacy. Dyżurny PSP wylicza, że nocą wyjeżdżali także do gaszenia pożaru lasu w okolicach wsi Orlikowo (spaliło się ok.0,5 ha ściółki leśnej) i do pożaru domu w Jedwabnem. Tu ani osób poszkodowanych, ani większych strat nie było, bo bom jest właśnie budowany.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę