Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Policjanci na Partyzantów

Główne zdjęcie
Komenda Miejska Policji przy ul. Partyzantów 48b

Przez kilka ostatnich dni w łomżyńskiej policji trwały wielkie przeprowadzki. Z głównego budynku Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wojska Polskiego wyprowadzono część wydziałów do budynku dawnej „polikliniki” przy ul. Partyzantów 48b. Od wczoraj mieści się tam np. sekcja ruchu drogowego i część prewencji...

Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy policji w Łomży w budynku przy ul. Partyzantów policjanci maja lepsze warunki pracy. Lepiej ma być także tym mieszkańcom, którzy będą odwiedzać to miejsce. Na Partyzantów przeniosła się cała sekcja ruchu drogowego KMP w Łomży, sekcja administracyjno-gospodarcza i dzielnicowi, którzy dotychczas siedzibę swą mieli w budynku przy ul. Wojska Polskiego.
- Od środy tu przyjmowane są wszystkie zgłoszenia w sprawach o wykroczenia i nieletnich – dodaje Leończak.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę