Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Odnaleziono topielca

Kilka minut przed godziną 13.00 znaleziono ciało mężczyzny, który rankiem skoczył z nowego mostu do Narwi. To 28-letni mieszkaniec Łomży. Mężczyzna przyjechał nad rzekę samochodem. Wszedł na most i skoczył. Zdarzenie widzieli wędkarze i to oni zawiadomili policję. Akcja poszukiwawczo-ratunkowa rozpoczęła się już po kilkunastu minutach. Ciało mężczyzny odnaleziono w odległości około 300 metrów od mostu.


To już druga osoba, która w tym roku popełniła samobójstwo skacząc z tego mostu do rzeki. W kwietniu do Narwi skoczyła 16-letnia łomżanka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę