Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poranny korek

Przez kilkadziesiąt minut utrudniony był ruch w pobliżu starego mostu łączącego Piątnicę z Łomżą. Przed godziną 8.00 na tym moście doszło tu do wypadku. Samochód terenowy zderzył się z osobówką. Trzy osoby jadące w samochodzie osobowym zostały ranne. Aby je wydobyć strażacy musieli specjalnymi nożycami porozcinać zmiażdżoną karoserię.

Na kilkadziesiąt minut zablokowany był jeden pas ruchu. Przez most nie można było przejechać z Piątnicy do Łomży. Utrudnienia na moście sprawiły, że niemal natychmiast korkować zaczęły się ulice w Łomży Piątnicy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę