Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skoczył z mostu...

Główne zdjęcie
"Nowy" most w Łomży

Strażacy poszukują mężczyzny, który nad ranem skoczył z mostu na Narwi. O zdarzeniu policję poinformowali wędkarze, którzy je widzieli. Już po kilku minutach rozpoczęła się akcja ratunkowa. Strażacy z łódki przeszukują rzekę, ale akcję utrudnia mętna woda.

Jeżeli doniesienia się potwierdzą będzie to już druga osoba, która w tym roku skoczyła z nowego mostu na Narwi w Łomży. Na początku kwietniu z tego mostu do rzeki rzuciła się 16-letnia dziewczyna. Jej ciało odnaleziono dopiero po trzech tygodniach.
Dodajmy jeszcze, że wczoraj łomżyńscy strażacy wyłowili z Narwi ciało 17-letniego chłopaka, który utopił się w niedzielę.      

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę