Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Via Baltica przez Łomżę - apelują Prezydenci Ełku i Łomży

Via Baltica przez Białystok to marnowanie pieniędzy - mówią prezydenci Ełku i Łomży. Na konferencji prasowej w Warszawie przekonywali, że wskazany przez firmę Scott Wilson wariant 42 trasy z Warszawy do przejścia granicznego w Budzisku, czyli przez Łomżę, jest najkorzystniejszy. Jak powiedział Polskiemu Radiu Białystok prezydent Łomży - Jerzy Brzeziński - spotkanie zostało zorganizowane w Warszawie, żeby informacja o raporcie trafiła do mediów ogólnopolskich.

Razem z prezydentem Ełku - Tomaszem Andrukiewiczem przekonywali, że rekomendowany przez firmę wariant opłaci się wszystkim. Podkreślali, że nie jest to walka z Białymstokiem. Zaapelowali również do premiera i ministrów o szybkie podjęcie decyzji. Na spotkaniu byli także przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Augustowskiej. Jak mówi jego prezes, Marian Dyczewski, Via Baltica przez Łomżę rozwiązuje problem obwodnicy Augustowa. Jego zdaniem jest tańsza, szybsza w realizacji i nie przechodzi przez obszary chronione, przez które miała przebiegać planowana obwodnica. Na spotkaniu miał być jeszcze obecny prezydent Suwałk, ale nie pozwoliły mu na to obowiązki służbowe. Organizatorzy na konferencję nie zaprosili prezydenta Białegostoku.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę