Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Znaleźli ciało 17-latka, który utopił się w niedzielę

Z Narwi wyłowiono siedemnastolatka, który utopił się w niedziele po południu. Ciało unoszące się na wodzie znaleziono na wysokości budynku Hospicjum kilkaset metrów od miejsca gdzie utopił się nastolatek.

Przypomnijmy do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15.00. Chłopak, tak jak setki innych łomżan w wodach rzeki szukał ochłodzenia. Jak relacjonują świadkowie płynął środkiem rzeki, gdy w pewnym momencie zaczął się topić i wołać pomocy. Mimo, że do rzeki natychmiast wskoczyło kilka osób nie udało się go wyciągnąć.
Już po kilkunastu minutach na miejscu byli strażacy z Łomży, a jeszcze w niedzielne przed wieczorem do akcji poszukiwawczej włączono także płetwonurków ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-nurkowego z Augustowa. Zarówno w niedzielę, jak i w poniedziałek – gdy akcję poszukiwawczą wznowiono - ciała  młodego chłopaka nie udało się odnaleźć.
Dopiero dziś około godziny 10.00 strażacy patrolujący z łodzi rzekę zauważyli ciało chłopaka unoszone przez wodę.

Policja podaje, że od 1 maja w podlaskich akwenach wodnych utonęło 7 osób.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę