Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar koparki w MPWiK

Pracowity dzień mieli wczoraj łomżyńscy strażacy. Aż siedem razy musieli wyjeżdżali do różnych interwencji. Poszukiwali (bez skutku) topielca w Narwi, zmywali plamę oleju z jezdni, pomagali postawić na koła samochód po dachowaniu na drodze Wizna – Niwkowo, a także usuwali gniazdo os. Nie obyło się także bez gaszenia pożarów. Do najgroźniejszego z nich doszło w jednym z garaży na terenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Łomży. Starty oceniane są na 120 tys zł, a dzięki szybkiej interwencji udało się uratować znacznie cenniejsze mienie.

Pożar na terenie MPWiK wybuchł około godziny 15.30. Pracownicy miejskiej spółki powiadomili strażaków, że w jednym z garaży płonie koparka. Strażacy, którzy byli na miejscu już po kilku minutach zaczęli od powstrzymania rozprzestrzeniania się ognia i zabezpieczania pozostałego sprzętu znajdującego się w garażu. Jak podkreśla dyżurny PSP udało się uratować dużo, ale sama koparka spłonęła... I to właśnie ona przede wszystkim wygenerowała tak duże straty szacowane przez strażaków na 120 tys zł.  Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w tej koparce.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę