Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zrób zdjęcie, wygraj 700 zł...

Nagroda pieniężna w wysokości 700 złotych jest nagrodą główną w konkursie fotograficznym „ŁSM w fotografii”. Konkurs ogłosiła Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, która właśnie szykuje się do obchodów 50-lecia istnienia. Tematyka zdjęć jest dowolna, ale warunkiem przyjęcia fotografii do konkursu jest zawarcie w niej elementów pozwalających na powiązanie z tą spółdzielnią.

Każdy z uczestników konkursu może nadesłać od 1 do 10 fotografii. Łączna pula nagród dla autorów trzech najlepszych zdjęć wynosi 1500 zł. Aby zrobić zdjęcia, które wygra konkurs jest jeszcze trochę czasu, bo organizatorzy przedłużyli termin nadsyłania prac do 20 czerwca. (decyduje data stempla pocztowego lub data uwidoczniona na dowodzie nadania przesyłki poczta kurierską lub datownik organizatora przy doręczeniu osobistym) Fotografie powinny zostać nadesłane na adres Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łomży, Al. Legionów 7B, 18-400 Łomża z dopiskiem: KONKURS FOTOGRAFICZNY „ŁSM w Fotografii”) w formie elektronicznej (format .jpg) wraz z załączonymi odbitkami na papierze fotograficznym o wymiarach od  15/20 do 20/30.
Więcej informacji o konkursie na: www.lsm.lomza.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę