Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zabawa jakich mało...

Tysiące osób bawiło się na festynie z okazji Dnia Dziecka i 11 rocznicy powstania parafii Krzyża Świętego w Łomży. Przez całą niedzielę na placu przy budowanej świątyni parafialnej trwały gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Na scenie prezentowały się zespoły muzyczne działające przy parafii, a na zakończenie wystąpił zespół Polityka.

Na dzieci czekały zjeżdżalnie, quady, przejażdżki konne, a na wszystkich zgłodniałych kiełbasa z grilla. Przez cały dzień można było kupować losy. Główne losowanie nagród ma rozpocząć się za kilka minut. A wygrać będzie można rowery, skuter albo nowoczesny telewizor.  
Na festynie można było także oddać krew. Odbyła się tu akcja „Oddaj krew z Chrystusem”. Krew oddało kilkadziesiąt osób – był nawet dawca z Warszawy.
Na festynie pojawił się biskup Tadeusz Bronakowski, który odprawił Mszę świetą z okazji jubileuszu. Podziękował parafii za duszpasterską i opiekuńczo-wychowawczą pracę, wykonywaną w kościele jak również Centrum Katolickim im. Jana Pawła II. Biskup zapewnił, że przygląda się z uwagą i życzliwością wielkiemu dziełu na wzgórzu Krzyża św. - To mała wspólnota otwartych serc – podkreślił bp Tadeusz Bronakowski.
Festyn z okazji Dnia Dziecka i 11-lecia istnienia parafii potrwał do późnego wieczora. Zakończyła go Biesiada Parafialna z Kapelą Kurpiowską.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: ks. Andrzej Godlewski - proboszcz
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę