Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szef wojewódzkiego PSL z Łomży

Główne zdjęcie
Wojciech Dzierzgowski

Nowym prezesem Polskiego Stronnictw Ludowego w województwie podlaski został Wojciech Dzierzgowski z Łomży. Podczas niedzielnych obrad III Wojewódzkiego Zjazdu PSL w Białymstoku pokonał dotychczasowego szefa posła Jana Kamińskiego.

Wojciech dzierzgowski to obecny wicewojewoda podlaski. Ma 41 lat.  Nowy prezes chce postawić na unowocześnienie powiatowych biur partii, zakup komputerów i podłączenie internetu oraz na promocję w mediach. "Podstawowym celem jest zdobycie coraz większego zaufania wyborców" - mówił Wojciech Dzierzgowski.
PSL ma w regionie 1 posła, 5-ciu radnych sejmiku, 18-tu burmistrzów i wójtów oraz 5-ciu starostów i wicestarostów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę