sobota, 25 stycznia 2020 napisz DONOS@

Szef wojewódzkiego PSL z Łomży

Nowym prezesem Polskiego Stronnictw Ludowego w województwie podlaski został Wojciech Dzierzgowski z Łomży. Podczas niedzielnych obrad III Wojewódzkiego Zjazdu PSL w Białymstoku pokonał dotychczasowego szefa posła Jana Kamińskiego.

Wojciech Dzierzgowski
Wojciech Dzierzgowski
Wojciech dzierzgowski to obecny wicewojewoda podlaski. Ma 41 lat.  Nowy prezes chce postawić na unowocześnienie powiatowych biur partii, zakup komputerów i podłączenie internetu oraz na promocję w mediach. "Podstawowym celem jest zdobycie coraz większego zaufania wyborców" - mówił Wojciech Dzierzgowski.
PSL ma w regionie 1 posła, 5-ciu radnych sejmiku, 18-tu burmistrzów i wójtów oraz 5-ciu starostów i wicestarostów.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę