Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Nastolatek utopił się w Narwi

Tragicznie zaczyna się tegoroczne lato w Łomży. W Narwi w pobliżu formalnie nieczynnego jeszcze kąpieliska miejskiego utonął młody 17-letni chłopak. Nastolatek jak setki innych łomżan w zimnych wodach rzeki szukał ochłodzenia. Jak relacjonują świadkowie tragicznego zdarzenia około godziny 15.00 chłopak płyną środkiem rzeki. W pewnym momencie zaczął wołać pomocy. Mimo, że do rzeki natychmiast wskoczyło kilka osób nie udało się go wyciągnąć. Świadkowie mówią, że woda pochłonęła jego ciało.

Na miejscu są strażacy i policja...  Z ostatnich informacji wyniak, że w akcję poszukiwawcza ma się włączyć także specjalistyczna ekipa płetwonurków z Augustowa. 
200609064623.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę