Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wystartowała Piłkarska Nadzieja

Na boisku na Skate Parku rozpoczęły się rozgrywki turnieju Piłkarska Nadzieja. Uczestniczy w nim 15. zespołów złożonych z uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. - Turniej ma na celu wyłonienie indywidualności piłkarskich, a przede wszystkim propagowanie aktywności ruchowej i promowanie sportu jako sposobu na zdrowe życie – podkreślał Ks. Andrzej Godlewski proboszcz parafii pw. Krzyża Świętego w Łomży, która po raz drugi zorganizowała Piłkarską Nadzieję.

To właśnie ks. Andrzej Godlewski pierwszym kopnięciem piłki punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczął rozgrywki. Turniej rozgrywany jest systemem pucharowy. Dziś na boisku rywalizują zespoły z podstawówek. W pierwszym meczu „Piłkarskiej Nadziei” zmierzyły się „SP Drozdowo” z „Piątką”. Wygrała „Piątka” 2 do 0.  Jeszcze dziś po południu finały rozgrywek w tej grupie wiekowej. Jutro rywalizację zaczynają zespoły gimnazjalistów. Ich rozgrywki zakończoną się w następny weekend.

Warto dodać, że Turniej wsparły spółdzielnie mieszkaniowe „Perspektywa” i ŁSM. Sędzią głównym jest Leszek Malinowski, a w całość spięli go Andrzej Gosk i Zbigniew Zalewski.  
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę