Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Powrót do przeszłości " Śladami Wikingów "

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży zaprasza na IV SPOTKANIA Z PRZESZŁOŚCIĄ, pt.: “ŚLADAMI WIKINGÓW”. Odbędą się one w niedzielę, 15 czerwca 2008 roku, w godz.: 11.00-17.00, na dziedzińcu Muzeum, przy ul. Dwornej 22C. W programie: pokazy walk Wikingów w wykonaniu GRUPY ULVBORG HIRD, występy zespołu tradycyjnej muzyki celtyckiej OPEN FOLK, konkursy dla dzieci, prezentacja dawnych rzemiosł oraz pokaz fotografii Zbigniewa Ciborowskiego “Krainy Wikingów 1000 lat później”. Wstęp wolny.

Grzegorz Gwizdon
pt, 06 czerwca 2008 15:18
Data ostatniej edycji: cz, 19 czerwca 2008 17:31:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę