Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Łomża należy do studentów...

Główne zdjęcie
za losy miasta odpowiadają studenci

Przed południem prezydent Jerzy Brzeziński przekazał klucze do Łomży studentom. Życząc wspaniałej zabawy prezydent podkreślał, że po raz pierwszy w 590-letniej historii miasta zorganizowano święto studentów. - Mam nadzieję, że po zabawie wszystko będzie tak jak przed przekazaniem Wam tych kluczy – dodał Brzeziński.

Nim studenci odebrali klucze świętowanie rozpoczęli od modlitwy w Katedrze. Później w towarzystwie orkiestry dętej i Zespołu Pieśni Tańca „Łomża” kilkudziesięciu żaków przeszło w paradzie uliczne z Placu Niepodległości na Stary Rynek, gdzie studenci mają świętować do ciemnej nocy...  
Na scenie, na której przed południem klucze do miasta studentom przekazał prezydent Brzeziński dziś wystąpią m.in.: kabaret DNO a także zespoły 14against5, Yorgus Band, East Clubbers i gwiazda wieczoru Ewelina Flinta. Jej koncert ma zacząć się o godzinie 19.20

Dodajmy, że Juwenalia zorganizowali studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego.
Foto: za losy miasta odpowiadają studenci
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: będzie dobrze Panie Prezydencie

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę