Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Pieniędzy już zabrakło

Bardzo szybko skończyły się pieniądze dla rolników z województwa podlaskiego chcących różnicować swoje dochody. Choć przyjmowanie wniosków rozpoczęto wczoraj rano już został przekroczony limit 120% limit przewidzianych dla województwa środków. W związku z tym dziś jest już ostatni dzień w którym ARiMR przyjmuje jeszcze te wnioski.

Bezzwrotne dotacje „na różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 mogą sięgać nawet 100 tys zł. W województwie podlaskim  do podziału było ponad 13,5 miliona złotych. Okazuje sie, że złożone wczoraj 194 wnioski już ten limit znacznie przekroczyły.  W związku z tym – zgodnie z prawem – prezes ARiMR wydął komunikat informujący, że w województwie podlaskim, a także kujawsko-pomorskim, lubuskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim oraz zachodniopomorskim wnioski można składać jeszcze tylko dziś.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę