Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zatrzymanie trenera Jerzego E. jr. nie miało związku z ŁKS-em

Zatrzymanie wczoraj o poranku byłego trenera ŁKS-u Łomża Jerzego E. jr. miało związek z korupcją w piłce nożnej, ale nie było związane z wydarzeniami w łomżyńskim klubie. Prokuratorzy z Wrocławia postawili trenerowi zarzuty w związku z ustawieniami 13 meczów 3. ligi w sezonie 2003/2004, a w Łomży trener Jerzy E. pracował w sezonie sezonie 2005/2006.

Przesłuchanie Jerzego E. trwało w środę do późnych godzin nocnych. Jak powiedział PAP prokurator Edward Zalewski, naczelnik wrocławskiego oddziału Prokuratury Krajowej, Jerzemu E. postawiono zarzut dotyczący korupcji w sporcie. Chodzi o nakłanianie i udzielanie pomocy w korupcji sportowej trzem osobom; zarzut dotyczy ustawiania 13 meczów 3. ligi w sezonie 2003/2004. Jerzy E. „nie przyznał się do zarzutów, ale potwierdził niektóre posiadane przez prokuraturę informacje”.
Wobec trenera zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości 30 tys. zł i został zwolniony do domu. Jednocześnie prokuratura wystąpiła z wnioskiem do wydziału dyscypliny PZPN o zawieszenie mu licencji trenera.

Jerzy E. jr. pod koniec sezonu 2003/2004 objął funkcję I trenera Radomiaka, z którym awansował do II ligi.  
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę