Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 04.06.2008- spotkanie z Marszałkiem Województwa Podlaskiego

 

Spotkanie z Marszałkiem Województwa Podlaskiego 

Uprzejmie informujemy, iż dnia 5 czerwca 2008 roku o godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Łomży z inicjatywy Pana Marszałka Województwa Podlaskiego Jarosława Dworzańskiego oraz Pana Prezydenta Miasta Łomża Jerzego Brzezińskiego, z udziałem Przewodniczącego Sejmiku Województwa Podlaskiego Mieczysława Bagińskiego, odbędzie się spotkanie konsultacyjne, dotyczące wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

Podczas spotkania skierowanego do przedsiębiorców, zostaną omówione kwestie o istniejących korzyściach wypływajacych z RPO dla przedsiebiorstw oraz najważniejsze problemy gospodarcze dotyczące rozwoju województwa podlaskiego.

 

 

Konsultacje społeczne w w sprawie Via Baltica

 

Przypominamy Państwu, że dnia 5 czerwca br. o godz. 17:00 w Hotelu „Gromada” w Łomży odbędą się konsultacje społeczne, w sprawie przebiegu korytarza transportowego VIA BALTICA, na które serdecznie zapraszamy.


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

Edyta Gawrych
śr, 04 czerwca 2008 10:17
Data ostatniej edycji: śr, 04 czerwca 2008 10:23:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę