Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Drugi dzień strajku listonoszy

W Łomży i Zambrowie dziś nie ma komu roznosić listów. Niemal wszyscy listonosze wzięli urlopy na żądanie. Zdaniem Pawła Zaręby przewodniczącego NSZZ Solidarność listonosze biorą urlopy na żądanie w obawie przed konsekwencjami, którymi strajkującym grozi kierownictwo Poczty Polskiej, które twierdzi że strajk listonoszy jest nielegalny.

Jak  mówi Zaręba do oddziałów pocztowych w całym kraju dotarły wytyczne kierownictwa, informujące jak odnosić się do strajkujących. Listonosze biorący czynny udział w strajku mieliby być pozbawiani dodatków, a nawet wyrzucani z pracy. Centrala pocztowej Solidarności już wczoraj zapowiedział złożenie doniesienia do prokuratury w tej sprawie. Zdaniem związkowców jest to łamanie praw pracowniczych.

Klienci Poczty Polskiej z Łomży także dziś po listy których sie spodziewają sami powinni udać się do urzędów pocztowych. Pracownicy „okienkowi” poczty pracują normalnie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę