Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nieletni złodzieje

Wiosną okradli 24 domki na terenie ogródków działkowych w Piątnicy, ale wpadli dopiero teraz, po tym jak włamali się do zakładu produkującego łodzie w Budach Czarnockich. Bogdan K. i Albert K. - to oni są sprawcami tych wszystkich kradzieży - mają po 16 lat.

Obaj młodociani włamywacze mieszkają w Budach Czarnockich. Policjanci zatrzymując ich odzyskali całe mienie skradzione z zakładu produkującego łodzie i część z tego co ukradli z domków w ogródkach działkowych. Jak podkreśla Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji młodociani złodziej kradli to co wpadło im w ręce – sprzęt RTV, elektronarzędzia, klucze...

Przy okazji zatrzymania złodziei, policjanci sprawdzili także ich dwóch kolegów z Piątnicy – również 16-latków - Karola K. i Kamila M. Okazało się, że pierwszy z nich miał przy sobie trzy tabletki ekstazy, a drugi przyznał się, że miał, ale już sprzedał cztery tabletki tego narkotyku.

Zarówno młodzi włamywacze jak i młodzi dilerzy narkotyków ze swoich występków będą tłumaczyć się przed sądem do spraw nieletnich.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę