Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Trzylatek podpalił mieszkanie...

Główne zdjęcie
fot. Iwo

Na około 30 tysięcy złotych strażacy oszacowali straty spowodowane pożarem, jaki wczoraj wybuchł w jednym z mieszkań bloku przy ul. Dmowskiego w Łomży. Jak się okazało sprawcą pożaru był trzylatek, który bawił się zapalniczką.... - mówi dyżurny PSP w Łomży.

Na szczęście malcowi nic sie nie stało. Z płonącego pokoju wyprowadziła go starsza kobieta, która się nim zajmowała. Strażacy nim dojechali na miejsce płonął praktycznie cały pokoju.  Akcja gaśnicza nie trwała długo, ale straty są znaczne – 30 tys zł. Spłonęło wyposażenie pokoju – obicia mebli, firany...  

Wczoraj łomżyńscy strażacy interweniowali także w jednym z mieszkań przy Monte Cassino. Tu skończyło się jednak niemal wyłącznie na dymie. Przypalił się garnek pozostawiony na kuchence. Straty wyceniono na 1 tys zł, bo aby pozbyć się z pomieszczenia zapachu spalenizny trzeba będzie pomalować całą kuchnię.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę