Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Sprawdzają swój angielski

Główne zdjęcie
fot. www.britishschool.4lomza.pl

Ponad sto osób przystąpiło do czwartej edycji Otwartego Konkursu Języka Angielskiego „Check Your English”. Adresowany jest do uczniów gimnazjum oraz szkół średnich z województwa podlaskiego. W czwartek w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Łomży odbył się pierwszy etap konkursu podczas którego uczniowie pisali specjalnie przygotowany egzamin... Wyłoniona dziesiątka najlepszych przeszła do Finału, który zaplanowano za tydzień.

 
Konkurs „Check Your English” organizowany jest przez Ogólnopolską Szkołę Językową British School oraz Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych. W tym roku  przystąpiło do niego 106 uczniów. W grupie licealistów do dalszego etapu konkursu przeszli: Justyna Gromadzka, Anna Moniuszko, Bartosz Konopka, Paweł Kozikowski i Łukasz Lipiński, a wśród gimnazjalistów: Klaudia Cieśluk, Aneta Godlewska, Patrycja Łaguna, Jarosław Jacek Kozioł i Jakub Marciniak

Finał  „Check Your English” odbędzie się w czwartek - 5 czerwca 2008.  Nagroda główną o którą walczą uczniowie jest kurs nauki w British School trwający II semestry o maksymalnej wartości 1950 złotych.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę