Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar w starej szkole w Jedwabnem

Pali się opuszczony budynek szkoły rolniczej w Jedwabnem. W akcji gaśniczej bierze udział 16 strażaków z pięciu zastępów zarówno zawodowej jak i ochotniczej straży pożarnej. Pożar wybuch na poddaszu starej szkoły. Prawdopodobną przyczyną było podpalenie przez nieznanego sprawcę – podają strażacy.

Strażaków na miejsce wezwano tuż przed godziną 5.00. Jak podaje dyżurny PSP w Łomży akcja potrwa jeszcze kilka godzin, bo strażacy muszą rozebrać konstrukcję dachu, a także częściowo strop i ściany nadpalonego budynku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę