Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

„Epoka Prymasa Tysiąclecia” - finaliści konkursu

Gimnazjum publiczne w Czyżewie i I Liceum Ogólnokształcące w Łomży to zespołowi zwycięscy Konkursu Historycznego "Epoka Prymasa Tysiąclecia". Po raz szósty w Zespole Szkół ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie rywalizowali uczniowie z województwa podlaskiego i część mazowieckiego. Popisywali się wiedzą na temat Prymasa Wyszyńskiego i czasów, w których żył.

Wśród gimnazjalistów najlepszy był Adam Skoczeń z Zambrowa, za nim Marta Krajewska i Emil Dmochowski z Czyżewa. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Andrzej Dunikowski z I LO w Łomży. Kolejni byli Radosław Tyszkiewicz z Czyżewa i Kacper Starszyk - także z łomżyńskiego I LO. Konkurs objęło patronatem Polskie Radio Białystok.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę