Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Dzień Dziecka czas zaczynać...

Główne zdjęcie
wice prezydent Krzysztof Choiński wśród dzieci

50 urodziny Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży zainaugurowały obchody Dnia Dziecka. Przez miasto w towarzystwie maluchów przeparadowały znane z literatury dziecięcej postacie, a na Starym Rynku odbyło się spotkanie z Dorotą Gellner autorką książek dla dzieci. Jutro „sportowy” Festyn z okazji Dnia Dziecka na Skate Park przy ulicy Księżnej Anny organizuje Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łomży, a w niedzielę organizowane z myślą o dzieciach pierwsze w historii miasta zawody kartingowe...

Festyn Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży na Starym Rynku potrwa do godziny 16.00 W programie m.in. występ zespołu „Iskierka” z Niepublicznego Przedszkola „Mały Artysta”, konkursy literackie „Zgadnij, z jakiej to bajki” i występ zespołu „Fasolki”, Ciotki Klotki i Pana Krzysia ze znanego z telewizyjnych programów  Tik-Taka.

Sportowy festyn na Skate Parku
Zupełnie inny charakter będzie miał jutrzejszy festyn z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Publiczne Gimnazjum Nr 8 w Łomży. Od godziny 10.00 do 15.00 na Skate Park przy ulicy Ks. Anny zabawa i rozgrywki sportowe, a także m.in. pokaz akrobacji rowerowej w wykonaniu grupy SHOW BIKE z Lublina, capoiery. Wśród zaproszonych do udziału w zabawie gości będą także piłkarze ŁKS-u Łomża i wychowanek klubu – obecnie zawodniki Mistrza Polski Wisły Kraków – Rafał Boguski.
Zgodnie z zapowiedziami organizatorów  w konkursach i zorganizowanej loterii będzie można zdobyć cenne nagrody: rowery, odtwarzacze MP3 i telefony komórkowe.

Jak kiedyś Kubica...
Sportowych wrażeń nie zabraknie także w niedzielę... Tego dnia po raz pierwszy w historii miasta odbędą się zawody kartingowe. I Amatorskie, Grand Prix Łomży  na placu przy Al. Piłsudskiego (vis a vis Przychodni Eskulap) organizuje Tomi Riders. Zawodnicy mają się ścigać w trzech kategoriach wiekowych od 7 do 9 lat, od 9 do13 i od 13 do 16 lat. Rywalizacja ma zostać także przeprowadzona wśród dziewczyn... jeśli będą zgłoszenia 
Foto: wice prezydent Krzysztof Choiński wśród dzieci
Foto: Dorota Gellner podpisuje swoje książki
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Dorota Gellner na łomżyńskim rynku
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę