Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmierć w browarze. Zmarł od obrażeń...

- Przyczyną śmierci mężczyzny, który zginął w nocy w łomżyńskim browarze były uraz głowy i klatki piersiowej – podała prokurator Maria Kudyba rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży, powołując się na ustalenia biegłego. Przypomnijmy pomiędzy godziną 3.00 a 4.00 doszło do wypadku przy maszynie sortującej butelki. Obok znaleziono ciało 51-letniego pracownika zakładu. Prokurator Kudyba podkreśla, że póki co nie są znane przyczyny wypadku. Jeszce dziś w browarze ma pojawić się biegły inżynier, który ma określić czy do wypadku mogło dojść w skutek awarii maszyny.

Prokurator Maria Kudyba podkreśla, ze prokurator o śmiertelnym wypadku w browarze został powiadomiony kilka minut przed godziną 5.00 i już po chwili podjął czynności wyjaśniające na miejscu. Ciało martwego mężczyzny zbadał biegły lekarz. Okazało się, że poza głęboką szarpaną raną głowy  51-latek miał także połamane żebra, co było przyczyną śmierci.
Okoliczności wypadku bada prokuratura. Na razie nie wiadomo jak do niego doszło. Tragicznego zdarzenia prawdopodobnie nikt nie widział. Jeszcze dziś w browarze ma pojawić się biegły inżynier, który ma określić czy do wypadku mogło dojść w skutek awarii maszyny.  
Prokurator Kudyba dodaje, że na razie za wcześnie jest na podejrzenia, że zawinił człowiek.

- Wszyscy jesteśmy głęboko poruszeni tą tragedią - napisał w specjalnym oświadczeniu przesłanym do nas Maciej Rybicki Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska, do której należy łomżyński browar. -  Firma dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić przyczyny wypadku, a także udzieli wszelkiego możliwego wsparcia rodzinie pracownika oraz wszystkim pracownikom obecnym przy tym wypadku - zapowiedział prezes Rybicki.

zobacz: Śmierć w browarze

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę