Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Śmierć w browarze

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą w łomżyńskim browarze. Przy linii sortującej butelki zginął - jak podaje policja 51 letni mężczyzna. Przyczyny wypadku nie są znana. Kierownik łomżyńskiego oddziału Inspekcji Pracy podkreśla, że najprawdopodobniej zawinił człowiek. "Wszyscy jesteśmy głęboko poruszeni tą tragedią. Firma dołoży wszelkich starań, aby wyjaśnić przyczyny wypadku, a także udzieli wszelkiego możliwego wsparcia rodzinie pracownika oraz wszystkim pracownikom obecnym przy tym wypadku" - zapowiada Maciej Rybicki Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska, do której należy łomżyński browar.

Do wypadku doszło między 3.00 a 4.00 w nocy. Ciało mężczyzny znaleziono przy maszynie sortującej butelki.
- Miał prawie zmiażdżoną głowę – opowiada Stanisław Gołąbecki kierownik łomżyńskiego oddziału Państwowej Inspekcji Pracy.
Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Trwa dochodzenie, które ma je dokładnie określić. Z pierwszych oględzin miejsca gdzie doszło do wypadku wynika jednak, że maszyna jest sprawna, a  inspektorzy przypuszczają, że najprawdopodobniej zawinił człowiek.
Wiadomo, że mężczyzna, który zginął był doświadczonym pracownikiem browaru. W tym miejscu opracował już od dwóch lat.   
W przysłanym do nas oświadczeniu Maciej Rybicki Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska napisał, że natychmiast po wypadku zostały zawiadomione wszystkie służby takie jak pogotowie ratunkowe, policja oraz jednostki BHP zakładu, a także kierownictwo firmy.
- W obecnej chwili pracujemy nad ustaleniem przyczyn zaistniałej sytuacji. O wszelkich podjętych krokach oraz postępach w dochodzeniu, będziemy informować na bieżąco - zapowiada Rybicki.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę