Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poranny wypadek na 61.

Jedna osoba została ranna w wypadku jaki rano – około godziny 6.30 wydarzył się na krajowej 61. w okolicach Janowa pod Łomżą. Zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Ruch odbywa się wahadłowo.

Jak informuje dyżurny PSP w Łomży do wypadku doszło gdy mercedes na litewskich numerach rejestracyjnych wjechał w tył samochodu mitsubishi, który skręcał z krajowej drogi w lewo. Ranną osobę karetka pogotowia zabrała ja do łomżyńskiego szpitala.  
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę