Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Jakołcewicz: wiara jeszcze nie umarła

Główne zdjęcie
Czesław Jakołcewicz

- Byliśmy, nie jesteśmy..., ale to jeszcze nie jest pewne – tak Czesław Jakołcewicz szkoleniowiec ŁKS Łomża komentuje wczorajszą weryfikacje przez Wydziału Dyscypliny PZPN tabeli II ligi piłkarskiej, z której wynika, że ŁKS Łomża jednak spada z ligi. - Dziwna i niezrozumiała to decyzja – mówi Jakołcewicz i dodaje, że on wierzy, że sytuacja ta jeszcze się zmieni.

- My spadamy tylko dlatego, że Śląsk zapowiedział, że wystąpi o licencję na I ligę, ale przecież oni dogadali się z Groklinem – mówi Jakołcewicz. - Na razie czekamy. Mam nadzieję, ze do końca tygodnia to się wyjaśni i wróci do tego co było wcześniej. Wiara nie umarła...  – dodaje szkoleniowiec piłkarzy Łomży.

Tymczasem „Życie Warszawy” w dzisiejszym wydaniu podało, ze Śląsk Wrocław wystąpił o licencję na I ligę, choć połączy się z Groklinem, bo chce ją sprzedać. Według dziennika kupiec już jest – Polonia Warszawa, która nie wywalczyła awansu do ekstraklasy, zajmując 7 miejsce w drugoligowej tabeli...  

Jakołcewicz pytany o ty czy ŁKS Łomża zasłużył na grę w nowej pierwszej lidze odpowiada dyplomatycznie - „widać zasłużył skoro zajął przedostatnie miejsce w tabeli i jest taki regulamin”
Trener podkreśla, że teraz wszyscy są na urlopach. Wracają z nich 23 czerwca i wówczas rozpoczynają się przygotowania do rundy jesiennej, choć jeszcze nie wiadomo w której lidze.
- Jeżeli będzie to pierwsza liga i ja będę to składał, to będzie zupełnie inny zespół – podkreśla Jakołcewicz. - Wszystko musi być wówczas inaczej... i zespół, i klub, i boiska do treningów – dodaje szkoleniowiec.     

zobacz: ŁKS Łomża spada!!! Wydział Gier PZPN zweryfikował II ligę    

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę