Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Autobusem na dwóch „gazach”

Kompletnie pijanego kierowcę autobusu zatrzymali w Piątnicy w nocy z poniedziałku na wtorek łomżyńscy policjanci. 60-letni kierowca wracał przez Łomżę do Ełku. O tym, ze może być pijany policjantów powiadomili inni kierowcy, których zaniepokoił jadący szlaczkiem autobus. Zatrzymano go tuż za mostem na Narwi i już po otworzeniu drzwi pojazdu czuć było dlaczego kierowca tak jechał...


Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 60-letni kierowca autobusu miał 2,6 promila alkoholu we krwi. Jeżeli może być to pocieszeniem – to nie wiózł pasażerów.  Kierowca dalszą część nocy  spędził w izbie wytrzeźwień. Gdy już mu wszystko wywietrzeje stanie przed sądem. Za jazdę po wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę