Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Królowa Beatrix i przewodniczący KE na występach łomżyńskiej Crazy Twisting Group

Główne zdjęcie
Marek Kisiel twórca CTG i Jose Manuel Barroso

Crazy Twisting Group robi niesamowite wrażenia wszędzie gdzie się pojawi... W niedziele w centrum Hagi tancerze z Łomży swoimi umiejętnościami popisywali się m.in. przed koronowanymi głowami... Jak relacjonują łomżanie ich występy wzbudzały ogromne zainteresowanie, a wyrazem tego mogą być gratulacje i podziękowania które osobiście złożył im Jose Manuel Barroso przewodniczący Komisji Europejskiej.

Crazy Twisting Group w Hadze
Crazy Twisting Group w Hadze
W niedzielę w centrum stolicy Holandii odbyła się impreza plenerowa będąca częścią obchodów 60-lecia Konferencji Haskiej. Istotą tej imprezy były prezentacje krajów - członków obecnej UE. Oprócz stoisk promocyjnych, przygotowane były cztery sceny na których występowały zespoły muzyczne i taneczne. Crazy Twisting Group występował na trzech „arenach” w obrębie Starego Rynku, wzbudzając ogromne zainteresowanie zwiedzających, wśród których była m.in. królowa Beatrix. Zupełnie nieoczekiwanie, na pokaz CTG przybył także  Jose Manuel Barroso przewodniczący Komisji Europejskiej (rządu Unii Europejskiej). Występ chłopaków z Łomży zrobił na nim duże wrażenie bo, z towarzyszącą im świtą, podszedł do zmęczonych tancerzy by osobiście im pogratulować.  Jak relacjonuje Roman Borawski dyrektor Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży, przy którym działa CTG Barroso stwierdził, że pokaz bardzo mu się podobał i że chłopaki robią kawał dobrej roboty.
Borawski podkreśla, że rzeczywiście był to kolejny udany występ Crazy Twisting Group na scenach Europy, po tegorocznych sukcesach turniejowych w Wiedniu i Żilinie na Słowacji.
- Przedstawiciele holenderskiej Polonii i pracownicy ambasady RP w Holandii, na której zaproszenie łomżanie pojechali do Hagi podkreślali, że Łomża może być dumna, że ma taką formację taneczną – dodaje Borawski.
Dodać wypada, że Polskę, oprócz Crazy Twisting Group w Hadze reprezentowała jeszcze dwójki szczudlarzy...
210204100642.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę