Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Puste sale lekcyjne...

W zdecydowanej większości łomżyńskich szkół nie ma dziś lekcji. Zgodnie z zapowiedziami o godzinie 8.00 rozpoczął się strajk nauczycieli i pracowników obsługi. Będzie trwał do godziny 16.00. Strajkujący domagają gwarancji wzrostu płac, utrzymania Karty Nauczyciela i zachowania uprawnień do przechodzenia na wcześniejsze emerytury.


Strajk zorganizował Związek Nauczycielstwa Polskiego, ale popiera go także oświatowa „Solidarność”. W Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego do strajku przystąpiło około 1200 nauczycieli i innych pracowników z 48 szkół i przedszkoli.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę