Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Nowy wicestarosta zambrowski.

Stanisław OŻLAŃSKI - z wykształcenia geodeta - pełni od dziś obowiązki wice starosty zambrowskiego. Zastąpił on na tym stanowisku Wojciecha Borzuchowskiego - od ponad miesiąca posła na Sejm z listy Prawa i Sprawiedliwości. Stanisław Ożlański wybrany został przez radę powiatu na wakujące stanowisko podczas sesji 20 lipca, jednak starosta dał mu czas do końca miesiąca na zakończenie spraw zawodowych, ponieważ obecny wicestarosta prowadził własną działalność gospodarczą, co uniemożliwiało zajęcie stanowiska w zarządzie powiatu. Nowy wicestarosta zajmować się będzie sprawami związanymi z geodezją oraz komunikacją i drogami.


Jak poinformował starosta Stanisław Krajewski, najprawdopodobniej przekaże on swojemu nowemu zastępcy także wydział rolnictwa i infrastruktury, przejmując za to sprawy oświaty w powiecie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę