Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ODR prof. Kazimierz Rogoyskiego

Główne zdjęcie
prof. Kazimierz Rogoyski

Działający od 60 lat Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie doczekał się patrona. Został nim prof. Kazimierz Rogoyski (12 marca 1870 r. - 10 maja 1940 r.), przedwojenny wykładowca uniwersytetów Jagiellońskiego i Wileńskiego, rozstrzelany przez NKWD, który przed wojną gospodarzył w Szepietowie i organizował na swoich włościach pokazy maszyn rolniczych i zwierząt hodowlanych.


Szepietowski ODR jubileusz świętował wraz z rolnikami, którzy w sobotę i niedzielę odwiedzali placówkę i zorganizowana tu po raz kolejny Zieloną galę – wystawę specjalistycznych maszyn i urządzeń do zbioru zielonek i produkcji pasz. 
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę