Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Crazy Twisting Group ćwiczy przed „bitwą roku”

Bboy's z grupy C.T.G. z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych nie spoczywają na laurach. Po wygranej na „Battle of the Year South East Europe” w Wiedniu, teraz nie znaleźli sobie równych w słowackiej Żlinie, gdzie odbyła się impreza o nazwie „Life on the floor”.

Crazy Twisting Group po stoczonych 3 pojedynkach z innymi grupami stanęła do finałowej walki z faworytami i mieszkańcami Żliny - grupą Wrong Division Slovakia. Po zaciętej walce głosami 2 do 1 C.T.G. wywalczyła tytuł Championship.

Najbliższy weekend (24-25.05.08) będzie również pracowity. Tancerze z grupy Marka Kisiela zaproszeni zostali przez Ambasadę Polską w Holandii do wzięcia udziału w imprezie plenerowej będącej częścią obchodów 60. rocznicy Konferencji Haskiej.

Miejmy nadzieję, że ten „europejski trening” pomoże chłopcom w utrzymaniu wyśmienitej formy i w zdobyciu zwycięstwa w „międzynarodowej bitwie roku” na Battle Of The Year International w Braunschweig już w październiku.
200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę