Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z alkoholami wszystko pozostaje po staremu

W Łomży nie będzie zwiększenia limitu punktów, w których można sprzedać alkohol. Radni miasta w głosowaniu imiennym odrzucili prezydencki projekt uchwały zwiększający o 7 liczbę sklepów z alkoholem i o 5 liczbę lokali gastronomicznych w których byłby dostępny alkohol mocniejszy niż piwo. Nim do głosowania doszło – zgodnie z przewidywaniami – była długa, momentami żarliwa, a czasami i śmieszna dyskusja. Ostatecznie „za” przyjęciem zgłoszonej przez prezydenta Jerzego Brzezińskiego uchwały zagłosowało tylko pięcioro radnych z proprezydenckiego klubu Samorządowe Porozumienie Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę