Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W WORD-zie bez zastępcy

Zarząd województwa podlaskiego dokonał zmian w kierownictwach dwóch Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. W Suwałkach odwołał dyrektora ośrodka, w przypadku Łomży zgodził się na odwołanie zastępcy dyrektora.

O ile w specjalnym komunikacie Jan Kwasowski  nowy rzecznik marszałka uzasadnił, że dyrektora WORD z Suwałk odwołano w związku z podejrzeniem przyjęcia łapówki, to co do zastępcy dyrektor ośrodka z Łomży Mirosława Korsana argumentacji nie ma.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę