Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Kolejny projekt OHP

195 młodych mieszkańców regionu zostanie objętych programem „Szkolenie-Praktyka- Zatrudnienie- Rozwój”. Nabór do projektu od początku miesiąca organizuje Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem projektu jest aktywizacja społeczno-zawodowa młodzieży w wieku od 15 do 25 lat.

Zaplanowano dla nich indywidualne poradnictwo psychologiczne, warsztaty edukacyjne, spotkania z lekarzem i prawnikiem oraz szkolenia z zakresu przedsiębiorczości. Będą też brali udział w kursach językowych i prawa jazdy oraz profesjonalnym szkoleniu komputerowym. Dla każdego uczestnika przewidziano też zagraniczne praktyki zawodowe i staże. Zajęcia przewidziane w projekcie będą trwały od czerwca do listopada.Uczestnictwo jest bezpłatne. Program obejmie młodzież z Białegostoku, Wasilkowa, Łomży, Suwałk i Grajewa. Chęć udziału można zgłaszać w Środowiskowych Hufcach pracy oraz Centrach Edukacji i Pracy Młodzieży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę