Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pijany Litwin chciał przekupić policjantów

Jechał na dwóch „gazach” (2,5 promila alkoholu), gdy go zatrzymano chciał się wykupić 300 euro – teraz będzie odpowiadał za jazdę po pijanemu i próbę skorumpowania policjantów. Mowa o litewskim kierowcy tira, który w niedziele po południu jechał krajową „61”. Wpadł podczas rutynowej kontroli w Grajewie.


Policjanci z Grajewa zatrzymując ciężarówkę na litewskich numerach rejestracyjnych nawet nie podejrzewali „co uda im się złapać”. Samochód jechał prawie normalnie. Po zatrzymaniu, okazało się, że jego kierowca jest trochę niewyraźny. Wynik badanie alkomatem był jednoznaczny – 2,5 promila alkoholu. Litwin usiłował przekonać policjantów że nic takiego się nie stało... A argumentem „za” takim właśnie uznaniem miało być 300 euro, które próbował wręczyć funkcjonariuszom. Policjanci łapówki nie wzięli, ale do jego „rachunku” popisali próbę przekupstwa. Teraz Litwinowi, który noc spędził w izbie zatrzymań grozi do 8 lat więzienia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę