Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Po pijanemu wiózł swoje dzieci, ale nie trafi do aresztu

Spowodowanie wypadku drogowego, kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Takie zarzuty usłyszał 29-letni mieszkaniec Czartorii, który roztrzaskał się samochodem na drzewie, wioząc dwójkę swoich dzieci. Od czwartku 29-latek przebywał w policyjnej izbie zatrzymań. Prokuratura Rejonowa w Łomży wnioskowała o zastosowania aresztu tymczasowego, sąd się na to jednak nie zgodził.

Przypomnijmy mężczyzna nie ma prawa jazdy. Miał za to prawie 1,7 promila alkoholu, stracił kontrolę nad prowadzonym fiatem uno i wypadł z drogi. Jego 2-letni syn i 6-letnia córka z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala w Białymstoku.
Mężczyzna nie wezwał pogotowia po wypadku. Jego i dzieci odwiózł do domu
przypadkowy kierowca. Później to on zawiózł dzieci, już bez ojca do szpitala. Chłopiec miał ranę głowy, i podejrzenie urazu czaszki, a jego siostra złamane obie ręce. Dzieci zostaną w szpitalu około tygodnia. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę