Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

ŁKS przegrywa u siebie.

Główne zdjęcie
Gołębiewski Paweł i Staniek Marcin

ŁKS Łomża uległ przed własną publicznością ostatniemu w tabeli Pelikanowi Łowicz 0 : 2. Jest mi wstyd, nawet nie mam zamiaru się tłumaczyć, zagraliśmy fatalnie , przegraliśmy zasłużenie – tak po meczu mówił szkoleniowiec ŁKSu Czesław Jakołcewicz.

Pierwsza połowa słaba w wykonaniu zawodników z Łomży. Celnych strzałów w kierunku bramki gości było niewiele, a i te nie sprawiały wiele kłopotu bramkarzowi gości. Niecelne podania, brak pomysłu na grę, kibice ze zdziwieniem przecierali oczy, czy aby przyszli na mecz II ligi. Pelikan częściej zagrażał bramce Chachuły, ale także bramkarz gospodarzy pozostał niepokonany.
Po zmianie stron ŁKS jakby zaczął częściej atakować, jakby coś zaczęło się dziać z poczynaniami ŁKSu. Dobre chęci przerwała bramka, którą Pelikan zdobył zrzutu karnego po strzale Marcina Pacana. Zasłużone zwycięstwo przypieczętował w 83 min. Maciej Wyszogrodzki, ładnym strzałem w długi róg.
- Niezmiernie nam przykro, proszę nie sądzić że odpuściliśmy ten mecz..., chcieliśmy wygrać, może to za bardzo spętało nam nogi i stało się to co się stało. Przepraszamy kibiców i musimy sami spojrzeć sobie w oczy i się zapytać w szatni, co się stało, że przegraliśmy ten mecz – mówił po meczu Artur Łazar.
- Z lepszymi gramy lepiej i może jak pojedziemy do Płocka, może da się jakieś punkty zdobyć... Zagraliśmy dziś bardzo słabo i pokonali nas, grali lepiej – stwierdziłMikołaj Skórnicki

Trener gości Bogdan Pisz – mecz jako mecz nie stał może na wysokim poziomie, nie mniej jednak dla nas był to bardzo waży mecz..., to zwycięstwo przedłuża nasze szanse na opuszczenie ostatniego miejsca, a to jest na dzisiaj naszym głównym celem. Moi zawodnicy zagrali z determinacją i osiągnęli cel w postaci trzech punktów.

Trener Czesław Jakołcewicz – Tak jak zaczęliśmy tak skończyliśmy. Zagraliśmy fatalnie w każdej formacji i mogę tylko przeprosić kibiców. Jest mi wstyd, ale przegraliśmy zasłużenie. Nie walczyliśmy, nie wiem co się dzieje z zespołem u siebie, zupełnie inny zespól na wyjeździe. Znowu gramy z zespołem z dołu tabeli i dramat, dramat, nie poznaję zawodników. ... Muszę doprowadzić zespół do używalności, jeszcze żyjemy, nie umarliśmy, ale nie chciałem dopuścić do tego, aby mecz  z Kmitą był naszym meczem o życie. Niestety prawdopodobnie tak będzie.
210204100642.gif
Foto: Gołębiewski Paweł i Staniek Marcin
Foto: bramkarz ŁKSu Chachuła Michał
Foto: Wyszogrodzki Maciej i Jurgielewicz Paweł
Foto: oprawa meczu
Foto: Janicki Krzysztof i Kowalczyk Radosław
Foto: Skórnicki Mikołaj
Foto:
Foto: doskonała interwencja Michała Chachuły
Foto: Łazar Artur
Foto: Hyży Robert i Gołębiewski Paweł
Foto: Bizhev Georgi
Foto: Bizhev Georgi
Foto: Pacan Marcin i Bzdęga Tomasz
Foto: Bizhev Georgi
Foto: chłopiec do podawania piłek
Foto: Bizhev Georgi
Foto: Galiński Paweł
Foto: Bzdęga Tomasz
Foto: Czesław Jakołcewicz trener ŁKS Łomża
Foto: Czesław Jakołcewicz trener ŁKS Łomża
Foto: Petrik Jozef i Bizhev Georgi
Foto: Sędrowski Paweł
Foto: Bizhev Georgi
Foto: karnego strzela Marcin Pacan
Foto: Bzdęga Tomasz i Staniek Marcin
Foto: Bizhev Georgi i Marcin Pacan
Foto:
Foto: Bizhev Georgi
Foto: Raus John, Hyży Robert i Wilk Robert
Foto: wpada druga bramka
Foto:
Foto: Gołębiewski Paweł, Staniek Marcin i Pacan Marcin
Foto: Chachuła Michał
Foto: Bogdan Pisz trener Pelikanu Łowicz
Foto: Czesław Jakołcewicz trener ŁKSu Łomża

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę