Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Seks-afera w Szepietowie?

Dwie pracownice Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zarzucają byłemu zastępcy dyrektora Kazimierzowi K. molestowanie seksualne. Twierdzą, że były zastępca obnażał się w ich obecności. O sprawie nie powiadomiły prokuratury tylko swego obecnego szefa Sławomira Gromadzkiego, który poprosił je o pisemne sporządzenie oświadczeń.

Urzędujący od miesiąca dyrektor Gromadzki zlecił ekspertyzę prawną. Wynika z niej jednak, że obnażanie się nie jest molestowaniem seksualnym. Dyrektor Ośrodka czeka teraz na kolejną ekspertyzę prawną. Sławomir Gromadzki dodaje, że w między czasie zwrócił się do kierowników 14 placówek w województwie podległych Ośrodkowi Doradztwa Rolniczego w Szepietowie z zapytaniem, czy w tych placówkach nie było podobnych przypadków.

Dyrektor Gromadzki polecił radcy prawnemu ośrodka poinformowanie pracownic o przysługujących im prawach. Zaoferował też im pomoc psychologa.

Kazimierz K. nie pracuje już w ośrodku. Po rozmowie z dyrektorem Gromadzkim na temat zarzutów pracownic, złożył wypowiedzenie z pracy.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę