Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Sierpień miesiącem ślubów

Śierpień to tradycyjnie miesiąc ślubów i hucznych wesel. Wiele par właśnie teraz decyduje się na rozpoczęcie wspólnego życia. W samej katedrze łomżyńskiej związek małżeński zawrze w sierpniu 14 par. Wiele z nich ma też dylemat: urządzać wesele czy nie. Tradycja i niektórzy członkowie rodziny podpowiadają, że nie wypada nie zaprosić krewnych i przyjaciół na huczne przyjęcie z tak wyjątkowej okazji.


Większość kosztów ślubu i wesela pokrywają zwykle rodzice młodych. Nie każda para może jednak pozwolić sobie na to, by urządzić wesele na 200 – 300 osób. Przyjęcie to jeden wydatek, a trzeba jeszcze pomyśleć o stroju młodej pary. Nowa suknia z dodatkami to koszt średnio półtora tysiąca złotych. Pan młody na ubiór wyda nieco mniej – średnio 800 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę